image

Szambo ekologiczne wałcz

Szambo ekologiczne

Szambo biologiczne da się instalować nawet w skomplikowanych warunkach wodno-gruntowych (grunt nieprzepuszczalny, znaczny poziom wód gruntowych). Istotnym czynnikiem wówczas jest stosowne dostrojenie typu odbiornika oczyszczonych ścieków.
Szambo biologiczne można wznosić w paru wariantach: do cieku wodnego, do studni chłonnej, do studni chłonnej w nasypie, do drenażu rozsączającego, do drenażu rozsączającego w nasypie,do zbiornika magazynującego.
W wypadku biologicznego szamba typu EKO-BIO żądane jest doprowadzenie instalacji elektrycznej (230V).
Szambo ekologiczne właściwie bezobsługowe, powinno się tylko raz na 9 miesięcy opróżnić komorę osadu a także systematycznie dawkować preparat bakteryjny ofiarowany to tego modelu szamba.


Gustowna i niezwykle trwała nawierzchnia Spacerując po mieście często nie zwracamy uwagi na to, po czym stąpamy, z czego zrobione są chodniki, deptaki, czy też place. Jednak kiedy postanawiamy zadbać o otoczenie własnego domu, to co zazwyczaj jest dla nas nieistotne nabiera bardzo dużej wagi. Stajemy przed dylematem z czego zrobić ścieżki, podjazd, czy też plac przed domem. Do wyboru mamy wiele opcji w zależności od zasobności portfela, ale przede wszystkim od efektu jaki chcemy osiągnąć. Na rynku możemy spotkać się z ofertą firm oferujących różnego rodzaju kostkę brukową, jednak jeżeli chcemy aby nasze podwórko prezentowało się dobrze, a materiał jakim będzie ono wyłożone, był ładny i trwały to zdecydowanie niezastąpiona będzie kostka granitowa opole. Granit to ponadczasowy, trwały i piękny kamień, występujący w wielu różnych odmianach kolorystycznych, tak więc na pewno każdy będzie w stanie dobrać odpowiedni deseń i kolor wedle własnego gustu i uznania. Warto więc zainwestować w kostkę granitową i cieszyć się nią przez długie lata. sitemap